Шашлик зі свинячої шиї - корисні рецепти від Укрпромпостач

Меню Закрити

uk arrow_down_urk

  Працюємо з 09:00 до 18:00

  для Horeca

  (096)177-07-07

  Шашлик зі свинячої шиї

  Складові

   Шашлик зі свинячої шиї

   Багато хто задає собі питання: «Яке м’ясо краще для шашлику?». У кожного свій смак, комусь подобається баранина або кролик, хтось їсть тільки м’ясо курки або яловичину, але шашличники кажуть, що саме свиняче м’ясо є гарантією смачної страви на вогнищі. Соковите і м’яке м’ясо свинини жувати – справжнє задоволення. І до речі, від нього не набирають кілограми, якщо не переїдати. Для приготування шашлику найкраще підійде свиняча шийка або рульки. Деякі віддають перевагу грудинці, окісту і лопатці. Тут вже варто відштовхуватися від власних уподобань та смаків. Якщо подобається м’якший соковитий шашлик – зупиніть вибір на шиї, або рульці. Хто вважає за краще дещо жорсткий – на лопатці, корейці або грудинці.

   Чи можна смажити шашлик із замороженого м’яса свинини?

   Для будь-якого шашлику, включаючи і свинячого, бажано обирати охолоджений продукт, не в замороженому стані. Якщо немає можливості купити охолоджене, то допускається другий варіант, але тільки у випадку зі свининою. Розморожувати слід при температурних показниках, що не перевищують +5 градусів Цельсію, в холодильнику – можна просто покласти м’ясо на самий нижній ярус. Чим повільніше буде розморожуватися м’ясо, тим краще збережуться його смакові і поживні якості. Неодмінно, до вибору охолодженого м’яса теж потрібно підходити не менш відповідально, ніж до приготування шашлику. Воно повинно бути свіжим, рівномірного рожевого кольору, не завітреним і приємно пахнути.

   Де купити шашлик зі свинячої шиї?

   Купити найкраще м’ясо для шашлику в Києві пропонує наша торгова мережа магазинів «Укрпромпостач-95». М’ясо свинини є у великій кількості магазинів. Однак не забувайте – від того, де куплений цей продукт, буде залежати не тільки його вартість, але і якість, а від якості залежить Ваше здоров’я. Ми продаємо виключно свіжу фермерську свинину. Співпрацюємо з одними і тими ж постачальниками, і гарантуємо, що продукти, куплені в торговій мережі магазинів «Укрпромпостач-95», не містять ГМО, хімію, стимулятори, що сприяють росту і антибіотики. Корм тварин в основному складається з трави. Ми не використовуємо заморозку, не вколюємо в м’ясо спеціальні речовини для тривалого зберігання, не бережемо м’ясо в вакуумних пакетах та іншій герметичній упаковці. Від наших постачальників ми вимагаємо дотримання всіх санітарних і ветеринарних нормативів і проводимо перевірку на наявність всієї необхідної документації. Якщо Ви любите смачний шашлик зі свинини, приготований зі свіжого м’яса, купуйте продукт в наших магазинах!