Пропозиції для HoReCa, постачання м'яса в ресторани, готелі, бари - Ukrprompostach

Меню Закрити

uk arrow_down_urk

Працюємо з 09:00 до 18:00

для Horeca

(096)177-07-07

Пропозиції для HoReCa

ПРОПОЗИЦІЇ ДЛЯ HORECA

HoReCa — постачання м’яса в ресторани, готелі, бари

Компанія Укрпромпостач здійснює співробітництво не тільки з оптовими замовниками, а й з HoReCa. У цю групу входять ресторани, готелі, паби, а також кафе, великі торгові точки.

Завдяки грамотному підходу фахівці постачають охолоджене м’ясо, ковбасні вироби в короткі терміни. Якість продукції є відмінною. М’ясо для HoReCa поставляється за попередньою домовленістю. Всі нюанси співпраці можна обговорити з представником компанії. Доставка м’яса в ресторан, готель організовується за допомогою спеціального транспорту, який оснащений сучасним холодильним обладнанням.

ПРОПОЗИЦІЇ ДЛЯ HORECA

Переваги роботи з нами

  • На кожну партію ветеринарне свідоцтво
  • Індивідуальний підхід
  • Виконуємо замовлення з сьогодні на завтра
  • Стабільність поставок
  • Завжди свіжий продукт, так як маємо власне виробництво

УМОВИ

доставка від 30 кг

Компанія Укрпромпостач завжди відкрита до співпраці з HoReCa і всіма оптовими покупцями, які зацікавлені в якісному м’ясі і ковбасних виробах.

Найвимогливіші клієнти ваших ресторанів, готелів і торгових точок будуть задоволені якістю і асортиментом нашого виробництва. Напрацьована логістика і власні авто, оснащені сучасним холодильним обладнанням, забезпечать своєчасну доставку свежеохлаждённой продукції в необхідному обсязі в Київ та інші міста області за попередньою домовленістю. Ми пропонуємо індивідуальні та гнучкі умови партнерства.

Exclusive

Зацікавились

Великі або дрібні оптові партії?
Свинина чи яловичина, м'ясний фарш, гуляш, ошийок, м'ясо для стейка, биток, або ж готові вироби оптом - грудинка, буженина, рулька, запечений бекон і будь-яка ковбасна продукція
ПРОПОЗИЦІЇ ДЛЯ HORECA

М’ЯСО ОПТОМ В УКРПРОМПОСТАЧ

У компанії Укрпромпостач можна сказати свіже, якісне м’ясо оптом на привабливих умовах. Клієнтами можуть стати всі покупці, які зацікавлені в придбанні якісних ковбасних виробів, м’яса. До всієї продукції пред’являються підвищені вимоги.

Для придбання м’яса, ковбас оптом достатньо зв’язатися по телефону з менеджером компанії Укрпромпостач. Крім цього, можна відправити електронний лист на поштову адресу [email protected]. Продукція в потрібному обсязі буде доставлена ​​в будь-який заклад Києва, області в короткі терміни. Всім замовникам пропонуються гнучкі умови співпраці. У тому випадку, якщо покупця цікавить дрібний опт, він також може сформувати замовлення. Необхідно відзначити, що мінімальний обсяг поставки – від 30 кг.

Переваги замовлення в Укрпромпостач

01
індивідуальний
підхід до замовника
компанія має власне виробництво
02
замовлення виконуються
оперативно
компанія має власне виробництво
03
стабільність
поставок
незалежно від обсягу, асортименту
04
завжди свіжа
продукція
компанія має власне виробництво

Крім цього, покупцям надається ветеринарне свідоцтво, декларація виробника на всі партії поставок. Ціни на якісну продукцію є найбільш привабливими. Точну вартість конкретного виду продукції можна дізнатися, зв’язавшись по телефону з представником компанії Укрпромпостач.

Асортимент м’яса

Клієнти компанії можуть купити м’ясо оптом наступних видів

Крім цього, в компанії Укрпромпостач здійснюється продаж оптом запечених виробів, а також м’ясних делікатесів, виробів з курятини. В процесі виготовлення продукції фахівці дотримуються всіх правил. Дотримання правил з випуску, зберігання і транспортування продукції пояснює чудовий смак ковбасних і м’ясних виробів. Каталог магазину м’яса налічує понад 100 найменувань продукції. Її відрізняє ідеальна збалансованість в сегменті ціна-якість. Замовник отримує натуральну продукцію, в складі якої відсутні різні штучні барвники, шкідливі хімічні домішки.