Наше новое відео

Нещодавно був відзнятий черговий відеоролик за участю нашої продукції. Не пропустіть, в ньому є все – цікавий сюжет, динаміка подій і несподіване завершення! Смачного.

Про КОМПАНІЮ

Історія компанії «Укрпромпостач-95» розпочалася у 1995 році. На чолі новоствореного підприємства стала команда однодумців, об’єднаних спільною метою – виробляти дійсно смачні та якісні м’ясоковбасні вироби, адже це віддавна найулюбленіші страви українців.

Сьогодні це один з елітних ковбасних брендів. Підприємство стабільно входить до числа кращих у м’ясопереробній галузі України.

Наша ЯКІСТЬ

Стабільна якість продукції – основний принцип діяльності нашої компанії. Саме це є запорукою стійкого попиту, довіри споживачів та надійної репутації підприємства, перевіреної часом.

На ВКФ «Укрпромпостач-95» впроваджена та підтверджена сертифікатами система менеджменту якості ДСТУ ISO 9001:2009 та управління безпекою харчових продуктів ДСТУ ISO 22000:2007, що свідчить про відповідність підприємства.

Сертифікати та НАГОРОДИ

Найбільшою відзнакою для нашого підприємства є багаторічна довіра людей, що спонукає до постійного розвитку та самовдосконалення. Ми повсякчас тримаємо прямий зв’язок зі споживачами, відстежуємо живі та незаангажовані відгуки, починаючи від мереж власних магазинів, закінчуючи інтернет мережею.

Новини КОМПАНІЇ

Тут ви можете дізнатися про новини нашого професійного життя, важливі події, спільні заходи та про все те, що допомагає нам робити свою справу якнайкраще.