М'ясо яловичини Київ - УкрПромПостач | ukrprompostach.ua

Меню Закрити

uk arrow_down_urk

Працюємо з 09:00 до 18:00

для Horeca

(096)177-07-07
  

Свіжа яловичина

Печінка яловича охолоджена
Печінка яловича охолоджена
Язик яловий охолоджений
Язик яловий охолоджений
Серце ялове охолоджене
Серце ялове охолоджене
Яловичина Пікантна
Яловичина Пікантна
Яловичина Апетитна
Яловичина Апетитна
Фарш яловичий
Фарш яловичий
Вирізка ялова "Фірмова"
Вирізка ялова “Фірмова”
Шийка яловича
Шийка яловича
Яловичина "Ніжна"
Яловичина “Ніжна”
Філей яловий "Пікантний"
Філей яловий “Пікантний”

Свіжа яловичина

Як обрати та купити м’ясо яловичини

Страви із м’яса здавна мають широку популярність в українській кухні. Яловичина – продукт, який не залишає байдужих. Зазвичай яловичину обирають у свіжому або замороженому стані. Зручніше обирати свіже м’ясо, адже воно повністю готове до приготування, а також його простіше обирати і роздивлятися під час придбання. Щоб обрати якісний шмат м’яса, необхідно звертати увагу на такі критерії:
  1. Колір. Свіже м’ясо має червоний насичений відтінок, без зеленуватих та темних плям. Коричневий відтінок має м’ясо старшої тварини, а в таких випадках результат не буде соковитим і м’яким.
  2. Жир. Якщо жир ніжно-білого відтінку і досить густий, м’ясо може вважатися якісним. У молодої яловичини жир трішки кришиться. Жовтий жир є ознакою жорсткого м’яса. Найкращим різновидом яловичини прийнято вважати мармурове м’ясо – воно пронизане невеликими жировими прошарками.
  3. Поверхня. Допускається незначне завітрювання поверхні, якщо м’ясо було нарізане кілька годин тому. Головне – відсутність плям або кірок. На дотик свіжа яловичина пружна та суха. Краї зрізу можуть бути злегка вологі.
  4. Запах. Далеко не завжди є можливість перевірити м’ясо на запах, адже деякі пункти продажу забороняють безпосередній контакт із продуктом. Але якщо продавець пропонує зробити це, не варто нехтувати таким варіантом. Свіже м’ясо має приємний натуральний запах.
  5. Пружність. Якщо після натискання м’ясо відразу набуло попередньої форми, то м’ясо свіже. Для цього не обов’язково натискати пальцем, можна скористатися спеціальним інструментом продавця.
  6. Вартість. Хоча ціна на м’ясо знаходиться приблизно в одному діапазоні, справжня яловичина сільських корів значно дорожче, аніж корів звичайної ферми. Отже, якісна яловичина не може коштувати мало.
Запам’ятавши ці прості правила, ви зможете без проблем обрати необхідне м’ясо для страви. Свіжа яловичина або заморожена – у будь-якому випадку продукт буде корисним і придатним до вживання, якщо слідувати кільком простим правилам у процесі вибору.

Де купити свіжу яловичину

М’ясо різноманітних сортів в Києві можна придбати як у супермаркетах та магазинах продуктів харчування, так і у м’ясних крамницях. Ще один варіант – придбання яловичини у фірмовому магазині компанії-виробника. Наприклад, торгова марка УкрПром постачає свої м’ясні продукти як до роздрібних мереж магазинів, так і до власної мережі фірмових точок.УкрПромПостач – виробник та постачальник м’ясних делікатесів із досвідом більше двадцяти років. Налагождена система виробництва та логістики дозволяє українцям насолоджуватися продукцією УкрПром у різних куточках країни. На сьогодні у межах Києва та області розташовано більше десяти магазинів компанії. Отже, кожен бажаючий може знайти найближчий до себе – і придбати якісну свіжу яловичину. Ввіз товарів до магазину відбувається кожного дня зранку. Це значить, що потрапляючи до фірмової крамниці УкрПромПостач, вам доступні лише корисні та свіжі м’ясні продукти.Крім свіжої яловичини, у магазині можна придбати інші різновиди сирого м’яса, а також різновиди м’ясних готових делікатесів. Співробітники обов’язково допоможуть здійснити вибір, а також ознайомлять із асортиментом товарів УкрПром.