Свіжа свинина Київ - УкрПромПостач | ukrprompostach.ua

Меню Закрити

uk arrow_down_urk

Працюємо з 09:00 до 18:00

для Horeca

(096)177-07-07
  

Свіжа свинина

Ковбаски-гриль
Ковбаски-гриль
Шийка свиняча "Домашня"
Шийка свиняча “Домашня”
Язик свинячий охолоджений
Язик свинячий охолоджений
Серце свиняче охолоджене
Серце свиняче охолоджене
Рулька свиняча
Рулька свиняча
Реберця свинячі
Реберця свинячі
Лопатка свиняча "По-домашньому"
Лопатка свиняча “По-домашньому”
Гуляш свинячий Домашній
Гуляш свинячий Домашній
Фарш свинячий
Фарш свинячий
Вирізка "Особлива"
Вирізка “Особлива”
Свинина "Фірмова"
Свинина “Фірмова”
Стейк для гріля
Стейк для гріля
Биток свинячий
Биток свинячий

Де купити свіжу свинину в Києві?

М’ясо свині – одне із найбільш універсальних та популярних його різновидів. Попит на цей продукт зумовлений широкими можливостями господарів під час приготування, а також пікантними неповторними смаковими якостями. Свинина – це не лише м’ясо, але і прошарок жиру. Саме наявність цього прошарку дозволяє стравам залишатися соковитими і смачними, не пересихаючи.Купити свинину в Києві можна як на ринку, так і в магазині. Кожен із варіантів має свої переваги, але і кілька недоліків. Наприклад, ринок – це місце, де найчастіше продається натуральне м’ясо вирощеної вдома свині, яке не містить шкідливих елементів, доданих штучним шляхом для привабливості вигляду. Але гігієнічність такого методу покупки залишає бажати кращого: часто м’ясо викладено безпосередньо на прилавки без спеціальних таць. У свою чергу, магазини рідко продають продукт від виробника, а частіше – той, що проходить кілька етапів перед тим, як потрапити на полиці. Тому у якості такого м’яса не завжди можна бути впевненим.Але є вихід: фірмові магазини УкрПромПостач. Компанія багато років займається виготовленням та продажем якісних м’ясних продуктів. Крім супермаркетів і крамниць м’ясних продуктів, фірмові страви із м’яса УкрПром реалізуються у власних магазинах торгової марки. Придбати продукцію компанії УкрПромПостач споживачі можуть у крамницях, розташованих у різних районах столиці, а також у деяких населених пунктах києвської області.

Свіжа свинина та варіанти її приготування

Свинина – продукт, який може бути приготований різноманітними способами. Засмажте його у якості самостійної страви або додайте до картоплі при запіканні у духовці – і неповторний смак не залишить байдужим нікого. Спробуйте різноманітні маринади та соуси, приправи та спеції, створюючи нові оригінальні методи приготування свинини.Перед тим, як купити свинину, варто спланувати, як саме ви будете її готувати. Адже для різних цілей підійде різний шматок м’яса. Якщо ви знаєте, що бажаєте приготувати, але не певні, що необхідно придбати у м’ясному магазині, компетентні співробітники фірмових крамниць УкрПром обов’язково вам допоможуть.

За якою ціною можна купити свинину в Києві?

Вартість м’яса приблизно однакова у різних магазинах столиці, адже конкурентний ринок м’ясної промисловості тримає ціну приблизно на однаковому рівні. Тим не менш, певною мірою вартість може відрізнятися залежно від виробника та дистриб’ютора. Тому необхідно ретельно та відповідально обирати торгову марку, якій можна довіряти здоров’я своєї родини.УкрПромПостач – компанія, що довгі роки пропонує українцям широкий вибір м’ясних делікатесів та свіжого м’яса як у ваших місцевих супермаркетах, так і у власних фірмових магазинах. Придбати якісне м’ясо для приготування вдома або готовий продукт для вживання у крамницях від УкрПром можна за вигідною вартістю. Ми ретельно контролюємо якість кожного шматочка на усіх етапах, безпосередньо до моменту, коли співробітник магазину віддає покупцеві вибрані ним товари. Виробництво компанії налагоджено таким чином, щоб гарантувати кожному споживачу високу якість та найкращі смакові властивості м’яса, що ми пропонуємо.Щоб придбати продукт компанії, завітайте до найближчого супермаркету або магазину продажу м’ясних продуктів – і напевне знайдете там пропозиції від УкрПром. Або відправляйтеся безпосередньо у фірмовий магазин, там ми надаємо більш широкий вибір ваших улюблених страв.