Рулька свиняча повернулась на полиці магазинів УкрПромПостач

Меню Закрити

uk arrow_down_urk

Працюємо з 09:00 до 18:00

для Horeca

(096)177-07-07

Рулька свиняча повернулась

08.11.2017

Полюбляєте м’ясні вироби? Тоді у нас чудова новина!

Наближається зимовий сезон. А яка ж зима без свинячий рульки? Це дуже популярний і універсальний продукт. За численними запитами наших покупців ми повернули її в продаж саме перед настанням сезону. А тому поспішайте придбати її першими, адже сезонний продукт закінчується дуже швидко!

Як відомо, у фірмових магазинах Укрпромпостач реалізуються м’ясні продукти, рівних за смаковими і корисними якостями яким немає у всій країні. Причому, покупцям доступно як свіже м’ясо, так і різноманітні готові страви. Так як поставки до магазину здійснюються щодня, клієнти мають змогу вибирати тільки з придатних до вживання продуктів. Крім того, ми намагаємося зберігати ціни товарів на оптимальному рівні. Загалом, завітайте – не пошкодуєте.

свиняча рулька

Кому варто звернути увагу на свинячу рульку від УпрПромПостач?

Спробувати продукт варто буквально кожному, хто цінує смачні м’ясні делікатеси. Варіантів готових страв із неї сотні, тому практично кожен може знайти спосіб приготування, який сподобається особисто йому. Замаринуйте рульку в пиві або приготуйте по-баварськи, зробіть вепрево коліно або запечіть в духовці, попередньо замаринувавши у спеціях, зваріть суп або зробіть холодець … Смаки споживачів різноманітні – і рулька може бути приготована відповідно. Проявіть свою кулінарну фантазію разом зі свіжими продуктами від Укрпромпостач.

Придбати делікатес бажаючі можуть за адресами наших фірмових магазинів. Сьогодні компанія Укрпромпостач пропонує купити свої продукти в 10 фірмових точках продажу, більшість з яких знаходиться в Києві, а також надає товари до деяких супермаркетів і м’ясних лавок. Свинячу рульку вже зараз можна знайти на полицях наших магазинів.

Універсальність свинячої рульки робить її надзвичайно популярною, тому любителям пікантних м’ясних страв варто поквапитися!