УкрПромПостач -про нас говорять на сторінках журналу allretail.ua

Меню Закрити

uk arrow_down_urk

Працюємо з 09:00 до 18:00

для Horeca

(096)177-07-07

Про нас говорять

30.05.2017

Укрпромпостач: про нас говорять

Нещодавно в журналі «AllRetail» була згадана наша компанія як приклад використання сучасних технологій в магазині. Український сервіс allretail.ua був створений в 2009 році. Паралельно відкрилося інформаційне агентство та однойменний онлайн-ресурс. У наш час «AllRetail» є одним з найпопулярніших сайтів новин серед країн СНД і в Україні зокрема. Тематикою новин на ресурсі в основному є роздрібна торгівля. У квітневому номері «AllRetail» була опублікована стаття під назвою «Новий магазин Укрпромпостач: сучасні технології в дії». У статті були розкриті наші методи виробництва і устаткування точок збуту. Нас знають і цінують саме за високі стандарти виробництва і реалізації продукції.

У чому перевага магазинів Укрпромпостач?

Наші магазини – це територія виключно нашої фірмової продукції. Тут ми відповідаємо за якість кожної одиниці товару. На виробництві продукції Укрпромпостач використовується тільки сучасне обладнання, яке регулярно перевіряється і оновлюється. Виготовляються продукти за унікальною технологією, що сприяє продовженню терміну придатності наших виробів.

Відмінною рисою нашої продукції є також відсутність хімічних штучних добавок. Ми не використовуємо ні підсилювачів смаку, ні стимуляторів дозрівання в процесі приготування м’ясних виробів Укрпромпостач. Більш того, для виробів зі свинини використовується м’ясо власного виробництва із свинокомплексу. При цьому тварини споживають натуральний корм, також вирощений нами самостійно. Тому всі продукти, що надходять в наші фірмові магазини – це перевірений, якісний і придатний до вживання товар.

Приємним бонусом в магазинах Укрпромпостач є сервіс. Співробітники магазину завжди готові допомогти з вибором і підказати цікаву для вас інформацію про виробництво продукту та методи його зберігання. Грамотні консультанти підкажуть, які вироби припадуть вам до смаку, і швидко оброблять ваше замовлення.

Завдяки різноманітному асортименту продукції в магазинах і на сайті Укрпромпостач ми можемо похвалитися досить широкою гілкою цін. У нас є продукція на будь-який смак та гаманець, а тому ви можете придбати і вишукані делікатеси, які неодмінно запам’ятаються вашим гостям, і бюджетні варіанти смачних м’ясних виробів високої якості.

Чому люди обирають нас?

Компанія Укрпромпостач радує своїх шанувальників якісними м’ясними продуктами вже більше двадцяти років. З 1995 року, коли ми тільки відкривалися, стандарти і підходи до приготування м’ясної продукції дуже змінилися. Однак є річ, яка залишилася незмінною: покупці завжди віддавали перевагу чесному виробнику.

Сьогодні, як і в 1995 році, ми продовжуємо працювати на совість. Якість і свіжість кожної одиниці товару досягається завдяки сучасним технологіям виробництва та унікальній рецептурі. Спробуйте наші продукти – і ви переконаєтеся в тому, що поєднання «корисно і смачно» існує!