Найпопулярніші у світі намазки на хліб - Ukrprompostach

Меню Закрити

uk arrow_down_urk

Працюємо з 09:00 до 18:00

для Horeca

(096)177-07-07

Найпопулярніші у світі намазки на хліб

23.09.2021

 

Шматок теплого тосту — це ціле полотно можливостей, де кожен має змогу проявити свою творчість. Це може бути десерт, закуска чи цілком повноцінна страва. Це може бути витвір кулінарії або звичайний ранковий тост. Одне залишається незмінний — до шматочка хліба абсолютно точно потрібна намазка. А от які намазки використовувати — ділимося далі. Це підбірка найпопулярніших спредів, що їдять у всьому світі. Беріть у свій кулінарний арсенал.

 

Варення

Намазувати джем на хліб люблять не лише українці. Це намазка популярна у всьому світі. У нас це джем з яблук, порічок чи слив, а у французів, наприклад, із вишень, у таїландців — з манго.

Проте у нас є і своя версія використання варення на тостах. Скажімо, намазувати спочатку добре розтоплене вершкове масло, а вже зверху — джем. І це вже готовий десерт до чаю чи кави.

 

Горіхова паста

Всім відома Нутелла стала культовим продуктом у всьому світі. Проте це всього лише один бренд горіхової пасти. Існує чимало інших виробників, а тому говорячи про популярність такої намазки на гарячий тост, маємо на увазі саме горіхову пасту, а не лише Нутеллу.

Зокрема, один з популярних в Америці продуктів є арахісове масло, що мало чим нагадує звичайне масло, радше жирненький мус із запахом горіха. Також в останні роки у світі набуває популярності паста з мигдалю та кеш’ю. Це більш корисний аналог звичайних горіхових паст, що теж ідеально смакують до тепленького білого хліба.

 

Беконове варення

Надзвичайно популярна намазка у всьому світі, яка в Україні досі продається лише в невеликих крафтових магазинах. А дарма, адже це смакота на основі бекону, яку повільного варять разом з цибулею, оцтом, коричневим цукром і спеціями. А потім подрібнюють і додають до тостів. Українці ж могли б додавати не лише до тостів, але й дерунів чи вареників.

 

Печінковий паштет

Мабуть, немає країни, де б не було своєї варіації паштету. У нас це свинячий, у нідерландців — із сала та шматочків м’яса, у поляків — із риби чи овочів.

Скільки б цих варіацій не було, проте саме м’ясні печінкові паштети стали найпопулярнішими у світі. Згадайте фуа-гру? Це теж паштет з печінки, тільки гусячої. І це, правду кажучи, найкращий формат для субпродукту, який мало хто любить їсти великими тушкованими шматками. Паштет же і має ніжну текстуру, і ненав’язливий аромат.

Зазвичай така намазка підходить до крекерів чи підсмажених тоненьких скибочок тосту. А якщо ще й додати томлену грушку і волоський горіх — так взагалі вишукана закуска до вина.

 

Лабне

Вершкова текстура і м’який аромат — саме такою має бути класична закуска лабне. Це традиційний близькосхідний проціджений мус, який готується з йогурту і сіллю. Для лабне використовують знежирений йогурт, який залишають на 12-14 годин, аби позбутися зайвої рідини.

Під час проціджування відділяється сироватка, а залишається густий і твердий сироподібний продукт. Відтак, на смак це майже як крем. Ідеально до вишуканих тостів з овочами, сиров’яленим м’ясом чи навіть фруктами.

 

Хумус

Зазвичай його виготовляють шляхом перетирання нуту (квасолі гарбанзо), тахіні (меленого насіння кунжуту), оливкової олії, лимонного соку та часнику. Тому хумус вважають не просто смачним, але й універсальним продуктом, що наповнений великою кількістю рослинного білка та вітамінів.

Найбільш популярна така намазка серед людей, що дотримуються вегетаріанської або веганської дієт. Проте зараз овочеві спреди набувають і ширшого використання. Наприклад, у якості основної страви до шматочка м’яса чи ковбасок.