Меню Закрити

uk arrow_down_urk

Працюємо з 09:00 до 18:00

для Horeca

(096)177-07-07

Купати — альтернатива шашлику

19.05.2021

Важко знайти альтернативу шашлику, особливо якщо у вашій сім’ї є затяті шашличники, для яких діло честі на пікнік його зготувати. Важко, але можливо! Адже Купати це смачне і завжди вдале доповнення до пікніка, на яке ви витрачаєте удвічі менше часу і зусиль, ніж для шашлику. Для них не потрібен маринад чи якийсь особливий спосіб приготування. Лише решітка для запікання і 30 хв вашого часу. Але тільки якщо ви купуєте готові купати. Адже зробити купати самостійно вдома достатньо довго і складно. То в чому їхня особливість і чому їх варто купувати на пікнік вже готовими?

 

Що таке купати?

Це особливий вид грузинських сирих сосисок, які потрібно запікати чи готувати на грилі. У них завжди натуральна оболонка з кишки тварини, яка добре зберігає сік всередині ковбаски, і приємно хрумтить після приготування.

Наповнення таких ковбасок може бути різним: зі свининою, з яловичиною чи навіть з курятиною (хоча останній вид м’яса використовується набагато рідше).

Перш ніж начиняти ковбаси м’ясом, кишки добре промивають і замочують. Потім спеціальним способом наповнюють кожну ковбаску, аби зберегти цілісність оболонки. Якщо цілісність порушено, то сік м’яса витікатиме, а тому ковбаска буде сухою.

Наповнюють купати фаршем з відповідною кількістю сала, аби зберегти їх вологими і соковитими. У традиційному рецепті до фаршу додають спеції, зокрема барбарис, часник, кмин і коріандр. Проте такий набір спецій необов’язковий і зараз можна знайти купати на різних смак.

Готувати такі ковбаски вдома достатньо довго та складно, проте можливо. Якщо у вас є 2 години часу і у вас повно ентузіазму пробувати щось нове, то вперед. Але можемо вас запевнити, що вибір таких ковбасок на українському ринку досить багатий і ви точно зможете знайти нічим не гірші купати, ніж зготували б удома.

 

Як шукати купати?

Знайти купати можна будь-де. Зараз вони є ледь не в кожному супермаркеті. Адже це не лише вдале доповнення до пікніка, це ще й смачна страва на вечерю, яку можна готувати вдома у духовці. Проте інша справа знайти смачні і якісні купати, в яких буде правильна пропорція м’яса і сала та адекватна кількість спецій, що не перебиватимуть смак м’яса.

Тому завжди дивіться на склад, який зазначений на упакуванні делікатесу. М’ясної сировини має бути не менше ніж 80%. Також зверніть увагу на вигляд ковбасок. Якщо ви бачите у м’ясі дуже багато чорного перцю, то він надто сильно перебиватиме смак м’яса.

Упакування купатів теж має значення. Особливо, якщо ви збираєтеся взяти їх собою на пікнік. Обирайте ті, які у вакуумному контейнері чи пакеті. Так ви будете на 100% упевнені, що після транспортування і періоду підготовки грилю/мангала до запікання, вони залишатимуться свіжими. Якщо купати запаковані просто у харчову плівку, то під палючим сонцем і після кількох годин без холодильника, вони можуть не лише втратити свої смакові якості, а й зашкодити вашому здоров’ю.

Наші купати ми пакуємо виключно у вакуумний контейнер, аби вони могли зберігатися свіжими якомога довше і вам було зручно їх везти із собою на пікнік.

 

Чому купати хороша альтернатива шашлику?

Як ми вже знаємо, м’ясо для шалика не може не мати трішки сала і прожилок, адже саме це робить його ніжним і соковитим. Проте ми також знаємо, що не усі люблять м’ясо із прожилками. Тому аби догодити кожному гостеві, доводиться готувати шашлик не тільки з класичного м’яса, а шукати альтернативу. Такою альтернативою можуть бути купати. Адже це сосиски із фаршу, а відповідно там не буде відчутно ані прожилок, ані сала. Це суцільні шматочки соковитої і пряної ковбаски, яку легко і швидко можна зготувати на грилі.

Їх неможливо зіпсувати (хіба що ви залишите їх на вогні і забудете про них), їм не потрібна додаткова увага (просто поставили на решітку і залишили на 30 хв, один раз повернувши сітку, щоб просмажити протилежну сторону купат).

То чому це не може бути альтернативою шашлику, яку оцінить навіть найвибагливіший гість пікніка? Може, звісно.

Таку альтернативу ми зробили для гурманів УПП з яловичини та свинини. Це особливий делікатес, який ми виготовляємо у невеликій кількості, проте знайти купати ви можете у всіх наших фірмових магазинах. Якщо вам таки вдалось вихопити кілька пачок цього делікатесу, то ви більше не зможете уявити свій пікнік без такого доповнення, можемо вас запевнити.