Відкриття нового магазину в Києві по вулиці Драгоманова 2а

Відкриття нового магазину в Києві по вулиці Драгоманова 2а

Корисно знати

Приголомшлива новина!

Зовсім нещодавно, 31 серпня 2017 року, відбулося офіційне відкриття нашого нового фірмового магазину в Києві по вулиці Драгоманова, 2а. Тепер смачна і корисна продукція Укрпромпостач ще ближче!

Якщо ви – такий самий завзятий м’ясоїд, як і ми, неодмінно завітайте до одного із наших магазинів у Києві або передмісті. На відміну від супермаркетів і м’ясних крамниць, саме в фірмовому магазині Укрпромпостач продукція представлена в найбільш широкому асортименті. Завдяки унікальному підходу до виробництва м’ясних виробів, ми досягли ідеального поєднання пікантного смаку і корисних властивостей кожної товарної позиції. Ковбаси, сосиски, копчене і свіже м’ясо від Укрпромпостач вже багато років є улюбленими ласощами українців – і сьогодні воно є як ніколи доступним.

Новий магазин обладнаний в наших найкращих традиціях: спеціальні холодильні камери для зберігання виробів, охолоджувальні вітрини, чисті прилавки, привітні співробітники і завжди свіжі м’ясні продукти. Якість кожного виробу, що поставляється на полиці магазину, перевіряється в кілька етапів. Як завжди, з 9:30 до 21:30 ми з нетерпінням чекаємо вас у новому магазині.

Нагадаємо, що на даний момент компанія Укрпромпостач налічує 9 магазинів в межах Києва, 2 в Переяславі-Хмельницькому, 1 в Крюковщині, 1 в Софіївській Борщагівці та 1 в селі Пристроми. Кожен продукт створюється під ретельним контролем фахівців за всім процесом приготування від сировини до готовності. Наші м’ясні делікатеси неодмінно зачарують ваше серце з першої спроби!

Що можна придбати?

Фірмові магазини компанії Укрпромпостач – це завжди свіжі готові і сирі вироби з м’яса у доступній точці Києва і передмістя. Завдяки щоденним поставкам товарів у кожен магазин придатність до вживання будь-якої позиції гарантована. Серед виробів, які вже можна купити у новому магазині, наступні:

З турботою про покупців на кожному виробі вказана дата виготовлення для зручності орієнтації. Грамотні консультанти фірмових магазинів Укрпромпостач обов’язково запропонують новинки і бестселери серед продуктів компанії, а також порекомендують, якому виробу віддати перевагу в залежності від ваших уподобань у їжі і м’ясних продуктах в цілому.

Будемо раді бачити вас за адресою Драгоманова, 2а в новому фірмовому магазині компанії Укрпромпостач!