Наша якість

Стабільна якість продукції – основний принцип діяльності нашої компанії. Саме це є запорукою стійкого попиту, довіри споживачів та надійної репутації підприємства, перевіреної часом.

На ВКФ «Укрпромпостач-95» впроваджена та підтверджена сертифікатами система менеджменту якості ДСТУ ISO 9001:2009 та управління безпекою харчових продуктів ДСТУ ISO 22000:2007, що свідчить про відповідність підприємства найвищим міжнародним стандартам.

Наш багаторічний досвід базується на дотриманні основних принципів безпечного виробництва, а саме:

1

Ми забезпечуємо контроль кожного етапу – від сировинної бази до полиць магазинів.

2

На виробництві функціонує виробничо-вимірювальна лабораторія (атестована ДП “Київоблстандарт – метрологія”), яка контролює технологічні процеси виготовлення продукції, методом відбору проб для лабораторних досліджень. А вхідний контроль сировини здійснюють уповноважені ветеринарні лікарі регіональної Державної лабораторії ветеринарної медицини.

3

Кожний технологічний етап відстежується за допомогою автоматичного обладнання під наглядом висококваліфікованих технологів.

4

Особлива увага приділяється дотриманню санітарно-гігієнічних норм.

5

Для пакування ми використовуємо екологічно чисті матеріали та надаємо перевагу натуральним оболонкам.

6

Більшість нашої продукції має короткий термін придатності, що свідчить про її натуральний склад.

7

Готову продукцію доставляють до магазинів у спеціально обладнаному транспорті.

8

Ми використовуємо тільки свіжу натуральну сировину.

Саме тому ви можете бути впевнені: якість гарантовано!


НАЙКРАЩА СИРОВИНА

Ретельний відбір господарств-постачальників, що віддають перевагу традиційним методам відгодівлі, забезпечує надходження на підприємство виключно здорових тварин.

Задля стабільного забезпечення м’ясокомбінату найкращою сировиною керівництвом компанії було запущено ряд проектів у галузі тваринництва та рослинництва.

ТОВ «Стейкагро» – один з них. До його складу входять: свинокомплекс, комбікормовий завод, зерносховища та земельні угіддя для вирощення сільськогосподарських культур.

Свинокомплекс оснащений найсучаснішими автоматизованими технологіями. Найближчим часом планується введення в експлуатацію другого свинокомплексу.

Особлива увага приділяється виробництву власних збалансованих кормів для якісного харчування тварин. Усі агрокультури для кормової бази вирощені на земельних угіддях екологічно чистих районів Переяславщини.

Всі натуральні напівфабрикати, які ми реалізовуємо в мережі фірмових магазинів, виготовляються лише з сировини, вирощеної на власному свинокомплексі.

ВКФ «Укрпромпостач-95», ТОВ «Стейкагро» та інші супутні проекти розроблені нами для створення максимально екологічного виробництва замкнутого циклу та виготовлення дійсно натуральної, корисної та смачної продукції.