баннер фестиваль 2

Фестивалимо із шефами у вересні

Фестивалимо із шефами у вересні

17 – 18 вересня ресторанний комплекс «Дніпровська Рив’єра» гостинно зустрічатиме кращих шеф-кухарів у рамках фестивалю Best Chef.
На присутніх чекатимуть майстер-класи з приготування найвишуканіших страв світової кухні, доклади та дискусії щодо останніх трендів гастрономії та фуд-дизайну, дружнє спілкування з колегами.Спеціальний гість заходу – Жанфранко К’яріні – легенда світової кулінарії та «батько» ренесансу сучасної італійської кухні.

Наша компанія – один з партнерів фестивалю, адже цілком поділяє прагнення до формування високої культури харчування. У неділю на одній сцені із світовими селебріті виступатиме Олексій Прохоренко – керуючий мережею фірмової торгівлі Укрпромпостач. Його презентація буде присвячена питанням практичної площини: як обрати найкраще м’ясо для ресторану, які фактори впливають на якість сировини, які переваги мають продукція та сервіси нашої компанії. І все це відбуватиметься у форматі наочної демонстрації.

Тож запрошуємо всіх небайдужих до високої гастрономії приєднатися для живого обміну досвідом та ідеями.

А наступного дня, 19 вересня, проходитиме майстер-клас Жанфранко К’яріні «Найкраще зі світової класики закусок для фуршетів: завтрашні бестселери».Укрпромпостач, партнер заходу, запрошує доторкнутися до майстерності одного з разнобічніших профі світової кулінарії – шефа з мультикультурним досвідом та високими міжнародними відзнаками, який вперше консультуватиме в Україні.