novost_3

AllRetail полює на наше холодильне обладнання!

AllRetail полює на наше холодильне обладнання!

Цього насправді спекотного червня мережа фірмових магазинів «Укрпромпостач» привернула до себе увагу журналу роздрібної торгівлі AllRetail. І не аби чим, а сучасним холодильним устаткуваннямJBG-2 від польського виробника. Роблячи ставку на високу якість продукції та сервісу, наша компанія розуміє сезонні ризики. Тож інвестиції у створення належних умов логістики та зберігання м’ясної продукції працюють не лише на охолодження товарного асортименту, а й на підігрів інтересу з боку професійної спільноти.

Чому для своїх магазинів ми обрали саме це холодильне обладнання? По-перше, безпечні матеріали та впровадження виробником новітніх технологій забезпечують оптимальне вирішення питань якісного зберігання м’ясних виробів. По-друге, лаконічний дизайн органічно доповнює інтер’єрне оформлення магазинів. По-третє, функціональність обладнання створює додаткові переваги для покупців та продавців.

Вибір вітрини – вкрай важливе питання, адже для нашої компанії – це, без перебільшення, вітрина бізнесу. Тому про нас пише AllRetail. Хочеться лише додати, що не тільки магазини, а й вантажні автомобілі, що здійснюють доставку, обладнані сучасними системами охолодження. Отже, до викликів літа ми готові!