Про КОМПАНІЮ

Історія фірми «Укрпромпостач-95» розпочалася 1995 року. Новостворене підприємство очолила команда однодумців, об’єднаних спільною метою – виробляти дійсно смачні та якісні м’ясо-ковбасні вироби, адже віддавна вони є найулюбленішими стравами українців.

Сьогодні – це один з елітних ковбасних брендів. Підприємство стабільно входить до числа кращих у м’ясопереробній галузі України.

Наші основні
ПЕРЕВАГИ:

1

Замкнутий технологічний цикл вироб-ництва. Ми ретельно контролюємо кожен з етапів: від забою худоби до реалізації готової продукції.

2

Повноцінний виробничий комплекс, у якому всі цехи та структурні відділи знаходяться на одній території.

3

Постійно інвестуємо кошти у найсучасніше високотехнологічне обладнання за європейськими зразками.

4

Використання найкращої сировини як запорука гарантовано стабільної якості продукції.

5

Атестована вимірювальна лабораторія, яка контролює технологічні процеси виготовлення продукції, методом відбору проб для лабораторних досліджень.

6

Ми не використовуємо домішок, штучних підсилювачів смаку, прискорювачів дозрівання ковбас та продуктів з ГМО.

7

Широкий асортимент усіх видів ковбасних виробів, різноманітних м’ясних делікатесів та натуральних напівфабрикатів.

8

Оригінальні рецептури на основі традиційних українських страв, таких як буженина, запечене м’ясо, рулети, домашні ковбаси. Особлива гордість – лінія елітних сиров’ялених ковбас, виготовлених із додаванням італійських вин та прянощів. Завдяки спеціальній технології виробництва сиров’ялені ковбаси мають більший термін придатності та неповторний, особливий смак.

9

Система контролю якості ДСТУ ISO 9001:2009 та система управління безпекою харчових продуктів ДСТУ ISO 22000:2007 (створена на базі концепції ХАССП) впроваджені на підприємстві. Ми прагнемо, щоб наша продукція відповідала найвищим міжнародним стандартам.

10

Власна мережа фірмових магазинів у Києві та області, де представлена також ексклюзивна продукція, недоступна в інших місцях продажу.

Наша МІСІЯ

В основі нашої діяльності – бажання виготовляти натуральні ковбасні вибори за найвищими стандартами якості, щоб куштуючи їх, люди відчували: «Смачно як у дитинстві».

Наші ЦІННОСТІ

Орієнтованість на споживачів, відповідальне партнерство, інноваційність як спосіб постійного вдосконалення виробничих процесів та готової продукції.

Понад 400 працівників щоденно піклуються про те, щоб завдяки ретельному контролю якості на всіх етапах виробництва та чіткому  дотриманню технології виготовлення продукції ви куштували найкращі м’ясні та ковбасні вироби. Велику команду компанії «Укрпромпостач-95» об’єднує не лише професіоналізм та відповідальне ставлення до бізнес-завдань, а й любов до своєї справи та бажання змінювати культуру споживання в Україні на краще.